X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lesław o "Alfa Centauri": chciałem nagrać płytę idealną

"Alfa Centauri" to nadchodzący wielkimi krokami krążek Komet. - Nagrania zajęły nam dwa miesiące, ale w fazie konceptualnej prace trwały być może nawet pięć lat. Chciałem nagrać płytę, która byłaby pikiem moich możliwości – mówił Lesław.
Lesław
LesławFoto: Bartek Koziczyński/Czwórka
O Audycji
Tytuł Lesław: chciałem nagrać płytę idealną
Prowadzący Bartosz Koziczyński
Opis

Premiera ""Alfa Centauri" pojawić się ma już w przyszłym roku, a proces nagrań został właśnie zakończony. - Sam nie mogę w to uwierzyć, tyle czasu poświęciliśmy tej płycie. Jestem wrakiem człowieka przez te wszystkie dylematy, ważne decyzje, których nie da się już potem zmienić - mówił Lesław. - To w założeniu płyta, która ma być idealna, dlatego pracowaliśmy, robiąc przerwy, by zastanowić się, czy kierunek jest właściwy. Wiele piosenek odrzuciliśmy, jedną z nich w ostatniej chwili.

ZOBACZ TAKŻE Lesław: "Alfa Centauri" będzie esencją Komet >>>

Na razie światło dzienne ujrzał nowy singiel Komet "Dominika się waha". - Ostatnim singlem przed premierą będzie utwór "Gdańsk, Sopot, Gdynia", do którego powstał już teledysk - zapowiadał Lesław.

Jak powstawał krążek "Alfa Centauri" i dlaczego płyta koniecznie ukazać się musi na winylu? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W audycji także m.in. muzyka zespołu Komety. 

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji >>>

***

Tytuł audycji: Rock Blok

Goście: Lesław Strybel (Komety)

Data emisji: 7.09.2019

Godzina emisji: 22.07

kd

Playlista
Tagi
Playlista