Co daje drużynie trener, a co selekcjoner?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 20:30
Szczególnie w sportach drużynowych wielki wpływ na sukcesy sportowców mają trenerzy i selekcjonerzy. Ich pracy przyjrzymy się w piątek 24 października.
Bogdan Wenta
Bogdan WentaFoto: PZPR/Marek Biczyk

Kazimierz Górski, Hubert Wagner, Jan Mulak, Bogdan Wenta, Papa Sztam, Stephan Antiga – wszystkie te nazwiska, choć związane z różnymi od siebie dyscyplinami, łączy jedno: ich właściciele razem ze swoimi podopiecznymi odnosili największe sukcesy w historii polskiego sportu.
Kim dla drużyny jest dziś trener? Czy może być z zawodnikami na "ty", jak na przykład Bogdan Wenta? Jakie cechy powinien mieć trener idealny?
Zapraszamy do audycji "Się mówi" w piątkowe popołudnie. Startujemy o 14.00.
ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka Piotr Firan
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sportowiec a celebryta. Gdzie jest granica?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 17:00
Kilka miesięcy temu ogromne zamieszanie wywołała rozbierana sesja Agnieszki Radwańskiej. Wcześniej swoje wdzięki w magazynach dla panów zaprezentowały Sylwia Gruchała i Jagna Marczułajtis. Teraz w ich ślady postanowiły iść sportsmenki z Krakowa, które stanęły przed obiektywem Dominiki Cudy. Fotografka wpadła na pomysł, aby zebrać w ten sposób pieniądze na sprzęt dla młodych zawodników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie dzielmy sportów na męskie i kobiece!

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 18:00
Czy panie powinny uprawiać boks, zapasy, skoki narciarskie czy rugby?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak promować Polskę za granicą?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 09:30
Projekty logo, które zdaniem tysięcy osób przypominają sprężynę, wzbudziły ogromne kontrowersje. Dominują głosy wyrażające zdecydowany sprzeciw wobec formy i wykonania. A czym właściwie powinniśmy się chwalić i promować?
rozwiń zwiń