Równość w biznesie. Czy istnieje?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 13:00
Na kierowniczych stanowiskach w korporacjach coraz więcej jest kobiet. O zawodowym równouprawnieniu porozmawiamy w "Się mówi".
Czy w biznesie rzeczywiście panuje równouprawnienie?
Czy w biznesie rzeczywiście panuje równouprawnienie?Foto: Glow Images/East News

Są dobrze wykształcone, ambitne i zdeterminowane, by osiągnąć sukces w swojej dziedzinie. A jednak często zamiast nich na szefowskich fotelach zasiadają mężczyźni.

O tym, jak kobiety walczą o swoje w branżach uznanych dotychczas za męskie, czyli m.in. elektronicznej albo informatycznej, a także o trwającym projekcie "Równość w bieznesie", porozmawiamy w środowe popołudnie w Czwórce.

***

Na "Się mówi" zapraszamy we środę (9.09) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

kd/mg

Czytaj także

Chcesz założyć własną firmę? Musisz mieć pasję i entuzjazm

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2014 08:00
Często słyszymy: nie masz pracy, załóż własny biznes. Niby nic prostszego, okazuje się jednak, że ci, którzy zastosowali się do tej rady, nierzadko na tym tracą. Firma upada, a młodzi biznesmeni zostają z niczym. - Trzeba mieć cele, a gdy coś nie wychodzi, zagryzać zęby i próbować dalej - mówi przedsiębiorca Tomasz Wiśniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie pola lawendy - Prowansja na Lubelszczyźnie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 12:00
Olga Wesołowska rok temu w małej wsi w woj. lubelskim założyła plantację lawendy. Dziś jest już po pierwszych lawendowych żniwach. - Zainteresowanie lawendą w Polsce jest ogromne - opowiada w Czwórce.
rozwiń zwiń