X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Studia z logistyki - czy gwarantują pracę?

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2015 17:47
Osoby zajmujące się logistyką zarządzają przepływem produktów z miejsca pochodzenia do konsumenta. My sprawdzamy, czy taka praca się opłaca.
Audio
  • Prof. Aleksandra Laskowska-Rutkowska o tym, na czym polega logistyka i dlaczego warto ją studiować (Się mówi/Czwórka)
Pomiędzy poszczególnymi kontynentami towary transportowane są drogą morską lub powietrzną. Na zdjęciu kontenerowiec w porcie w Los Angeles
Pomiędzy poszczególnymi kontynentami towary transportowane są drogą morską lub powietrzną. Na zdjęciu kontenerowiec w porcie w Los AngelesFoto: Glow Images/East News

Zanim kawa z Afryki czy komputer z Azji trafią do naszych rąk, muszą przebyć daleką drogę. W dobie globalizacji i ciągłego przepływu towarów na całym świecie, specjalista ds. logistyki to pożądany zawód.

- Logistyka to tak szeroki obszar, że odnajdą się tu i ci, którzy mają zdolności matematyczno-techniczne, i ci, którzy wolą przedmioty humanistyczne. Ja jestem po studiach humanistycznych, bo logistyka to także umiejętności komunikowania się i myślenie strategiczne - mówi prof. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji przy Uczelni Łazarskiego.

W audycji wyjaśniamy też, czym jest logistyka międzyplanetarna i przyglądamy się nowym technologiom, które "śledzą" zachowania klientów i zbierają informacje o tym, które produkty cieszą się największym zainteresowaniem w sklepach.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Materiał przygotowała: Justyna Tylczyńska

Goście: prof. Aleksandra Laskowska-Rutkowska (dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji przy Uczelni Łazarskiego)

Data emisji: 21.09.2015

Godzina emisji: 14.00

mg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Statysta - pomysł na dodatkową pracę

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 12:00
Telewizja Polska kręci właśnie serial o przedwojennym aktorze Eugeniuszu Bodo. My zaglądamy na plan i sprawdzamy, jak wygląda praca statystów i ile można przy tym zarobić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zatrudnię superpracownika". Jak szukają nas pracodawcy?

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2015 18:32
Dziwnie pytania, które padają podczas rozmów kwalifikacyjnych, testy psychologiczne i prośby, których nie sposób spełnić - jak testują nas przyszli szefowie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szukasz pracy? Portal internetowy zrobi to za ciebie!

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2015 16:20
Roznoszenie CV po siedzibach firm i rozsyłanie ich e-mailem to przeżytek. Dziś istnieją specjalne portale internetowe, które pośredniczą między pracownikami a pracodawcami.
rozwiń zwiń