X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Czuje, więc jestem". Damian Syjonfam z nowym albumem

- W dobie smartfonów i wirtualnego świata, do którego przenosimy większość naszego życia, mam wrażenie, że gubimy wiele ważnych momentów - mówił Damian Syjonfam w rozmowie z Makenem. - Kontakty w sieci są powierzchowne.
Damian Syjonfam i Maken
Damian Syjonfam i MakenFoto: Mirosław Dzięciołowski/Czwórka
O Audycji
Tytuł "Czuje, więc jestem". Damian Syjonfam z nowym albumem
Opis

Płyta "Czuję więc jestem" swoją premierę będzie miała podczas Ostróda Reggae Festival 2018, ale w programie przedpremierowo wysłuchaliśmy już kilku numerów z tego krążka. - Znamy uczucie dotknięcia dłoni, spojrzenia sobie wzajemnie w oczy. Znamy smak emocji i wiemy, ile "ważą" uczucia. Naszym zadaniem jest, by o tym mówić. To ważniejsze niż klikanie "lajków” i dawanie wirtualnych serduszek. Receptą jest słuchanie siebie nawzajem i rozmowa. Czasem warto wznieść się ponad codzienność i problemy, które nas przygniatają, wyobrazić sobie, że patrzymy na siebie z nieba. Wówczas rzeczy, które naprawdę są błahe, zaczynają takie dla nas być. Trzeba wyluzować.

Krążek "Czuję, więc jestem" powstawał dwa lata. Skąd wziął się pomysł na okładkę płyty, jak przebiegały prace nad nią i kogo usłyszymy gościnnie na nagraniach? O tym w rozmowie ze studia Czwórki.

W drugiej godzinie audycji "Strefa Dread" rozmowa z Protoje, wokalistą reggae, m.in. o jego albumie "A Matter Of Time" >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Damian Syjonfam

Data emisji: 2.07.2018

Godzina emisji: 22.04

kd

Playlista
Tagi
Playlista