X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reggae na Piaskach. Co będzie się działo?

- Staramy się dbać o to, by zapoznawać młodych ludzi z historią reggae w Polsce - mówił Jarosław Wardawy - organizator festiwalu Reggae na Piaskach. - Bo to są nasze korzenie. Reggae to nie tylko kultura, ale i edukacja.
Maken i Jarosław Wardawy w Czwórce
Maken i Jarosław Wardawy w CzwórceFoto: Mirosław Dzięciołowski/Czwórka
O Audycji
Tytuł Reggae na Piaskach. Co będzie się działo?
Opis

Festiwal Reggae na Piaskach już 21-22 lipca 2018 nad Zalewem Piaski Szczygliczka. Na scenie w tym roku usłyszymy m.in. The Djangos, a gwiazdą będzie Andrew Tosh, syn legendarnego współtwórcy Wailersów, Petera Tosha. 

Poza muzyką na uczestników festiwalu czekają prelekcje, wystawy, taniec i kuchnia - wszystko, co składa się na jamajską kulturę. Festiwalowi będzie towarzyszył także Konkurs Młodych Talentów im Ryszarda Sarbaka, adresowany do młodych zespołów, grających różne odmiany reggae. - Do dziś, gdy młodzi ludzie słyszą to nazwisko, być może je znają i słuchają muzyki grupy Gedeon Jarubbaal, której był twórcą - mówił Jarosław Wardawy. Co jeszcze będzie się działo podczas Reggae na Piaskach? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

W drugiej godzinie audycji dwa ważne i ciekawe albumy, m.in. rodem z Bristolu >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Jarosław Wardawy (organizator Reggae na Piaskach Festiwal)

Data emisji: 16.07.2018

Godzina emisji: 22.04

kd

Playlista
Tagi
Playlista