X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna RF. O ideałach, muzyce, miłości i odkrywaniu świata

- Lubimy podróżować do różnych egzotycznych miejsc, ale też powracać do własnych korzeni. To, co cenimy w naszym kraju to natura, możliwy kontakt ze światem - mówił Ofir J.Rock z grupy Anna RF.
Anna RF
Anna RFFoto: mat. pras.
O Audycji
Tytuł Anna RF. O ideałach, muzyce, miłości i odkrywaniu świata
Opis

Anna RF to trzech muzyków, którzy połączyli siły w 2012 roku i do dziś w dorobku mają występy na dużych festiwalach w Niemczech, Indiach, czy Wielkiej Brytanii, ale także Polsce - byli u nas m.in. w Darłowie w 2016 roku, Portugalii i Rosji. Słyną z wyjątkowego połączenia world music i electro, nagrali w sumie cztery albumy studyjne, a ostatni, "Flight mode", wydany w czerwcu 2018 roku,  to apel o zjednoczenie, miłość i o pokój. Niektóre z ich teledysków stają się prawdziwymi viralami. - Nazwa Anna RF to połączenie trzech języków, a słowo to oznacza "wiem" i "nie wiem" jednocześnie - mówił w rozmowie z Czwórką Ofir j.Rock, wokalista, gitarzysta i flecista grupy.

Jak powstawała ich płyta "Flight mode" i jakie przesłanie niosą w swojej muzyce Anna RF? Jaka jest według nich esencja podróżowania po świecie i które miejsce uznają za… najbardziej szalone? O tym w nagraniu rozmowy.  

Mówiliśmy także o ważnym niedawnym wydarzeniu - 29 listopada UNESCO dodało reggae do listy światowych dóbr kultury, doceniając wkład twórców tego gatunku muzyki w międzynarodowy dyskurs na temat niesprawiedliwości, miłości i człowieczeństwa. W programie także najnowszy singiel zespołu Etna Kontrabande i rozmowa z wokalistą grupy, Jarasem.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji, w której dużo muzyki >>>


***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Ofir J.Rock (wokalista, gitarzysta i flecista Anna RF)

Data emisji: 3.12.2018

Godzina emisji: 22.01

kd

Playlista
Tagi
Playlista