X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podsumowanie 2018 w reggae - według słuchaczy Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2019 22:01
W kategorii album roku na drugim miejscu uplasował się Protoje i jego album "A Matter Of Time". Pierwsze miejsce zajął Alborosie z krążkiem "Unbreakable". Kto został artystą roku według Was, a kto według Makena? Oto wyniki rankingu.
Audio
Mirosław Maken Dzięciołowski w studiu Czwórki
Mirosław "Maken" Dzięciołowski w studiu CzwórkiFoto: Czwórka
Tytuł Najlepsza muzyka 2018 - według słuchaczy Czwórki
Opis

Albumem roku na pozycji trzeciej jest grupa Groundation z krążkiem "The Next Generation", z którego wysłuchaliśmy numeru "Fossil Fuels". W rankingu Makena w tej kategorii zdecydowanie zwyciężył Protoje z płyt "A Matter of Time". - Uwielbiam tego człowieka i jego muzykę, a to według mnie jego najlepszy album - mówił gospodarz audycji.

Za najlepszą zagraniczną piosenkę słuchacze Czwórki uznali utwór "The Unforgiven" Alborosiego, a na rodzimym rynku zwyciężył Ayarise w numerze "True Love". 

W "Strefie Dread" sprawdziliśmy, które wydarzenia w muzyce reggae na świecie i w Polsce uznaliście za najważniejsze. Które miejsce zajął Ostróda Reggae Festival? I czy wyniki sondy zaskoczyły Makena? O tym w nagraniu audycji. 


Zapraszamy także do wysłuchania nagrania drugiej godziny "Strefa Dread", w której dużo dobrej muzyki >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Data emisji: 14.01.2018

Godzina emisji: 22.01

pj/kd

Playlista
Tagi

Czytaj także

Ayarise "Nothing To Hide" - debiut i podsumowanie

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2018 11:00
- Zespół to ludzie, jakiś organizm, który musi się dotrzeć, zacząć działać i mieć wspólny cel. Ta myśl w nas dojrzewała - chcieliśmy stworzyć płytę, która będzie dojrzała tekstowo i muzycznie - zdradza wokalista zespołu Ayarise, który do muzyków dołączył w 2013 roku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Harrison Stafford i koncept album o dzieciach

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2018 11:00
- Każdy album Groundation jest kontynuacją poprzedniego, wszystko prowadzi do kolejnej płyty - mówi Harrison Stafford o albumie "The Next Generation". - Od matki i ojca pochodza dzieci, kolejna generacja - dodaje.
rozwiń zwiń