X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rolki Reggae Rajd. Jak pomagać, łącząc muzykę ze sportem?

Jazda na rolkach to ich ogromna pasja, sposób na życie i miłość. Dzięki tej dyscyplinie sportu i muzyce reggae postanowili pomagać innym. - Pomaganie jest łatwe i uzależnia, a radość w oczach rodzin, którym udało nam się pomóc, jest bezcenna - opowiadali w Czwórce. 
Agata i Wojtek Miszewscy, Bartek Dwornik wraz z Makenem w Czwórce
Agata i Wojtek Miszewscy, Bartek Dwornik wraz z Makenem w CzwórceFoto: Czwórka
O Audycji
Tytuł Rolki Reggae Rajd
Opis

Dziś wraz z Bartkiem Dwornikiem rozkręcają (dosłownie) inicjatywę Rolki Reggae Rajd, dzięki której chcą pomagać. Za pierwszym razem przejechali ponad 450 kilometrów z Oleśnicy do Ostródy dla Mai, w ubiegłym roku - dla Stasia i Kuby. - To tak naprawdę tylko dystans do pokonania, wysiłek fizyczny. Dzieci, dla których jeździmy, mają dużo poważniejszego wroga do pokonani, chorobę - mówiła Agata Miszewska. 

- To wszystko przychodzi samo. Nie układamy planów i nie piszemy scenariuszy - opowiadali goście Makena. - Początkowo zastanawialiśmy się czy gatunek muzyczny w nazwie nie będzie nas ograniczał. Jednak chcemy burzyć stereotypy dotyczące reggae, więc taki tytuł akcji pozostał.

Jak wygląda w praktyce ich akcja i czy jest skuteczna? Jak przekuć sportową i muzyczną pasję w realne pomaganie? Jak zaczęła się przygoda gości Czwórki z rolkami i jak ich charytatywna przygoda? Jakie przygody spotykały ich dotychczas po drodze i gdzie będzie można ich spotkać w tym roku? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Trzy tygodnie temu goście Czwórki ustanowili też rekord Polski, podczas którego jeździli na rolkach przez 24 godziny - o tym także w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

POSŁUCHAJ TAKŻE W drugiej godzinie audycji "Strefa Dread" łączenie Skype z niemieckim artystą Jahcoustix >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

ProwadziMirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Agata i Wojtek Miszewscy, Bartek Dwornik

Data emisji: 23.04.2018

Godzina emisji: 22.01

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista