"Duchowa Rewolucja" - reedycja kultowego albumu zespołu Izrael

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2021 11:20
W najbliższym wydaniu "Strefy dread" gościem będzie Sławek Pakos, który przybliży okoliczności powstania płyty "Duchowa Rewolucja" by Manufaktura Legenda.
Izrael Duchowa rewolucja
Izrael "Duchowa rewolucja" Foto: mat.promoc.

Piękna reedycja pamiętnej płyty Izrael. "Duchowa Rewolucja" by Manufaktura Legenda, to nowy mastering Studio AS One, unikaty i smaczki. Żywa i barwna historia.


izrael 663 a.jpg
Izrael dzięki Biblii mówił o komunie

Każdy ma prawo decydować o swym losie
Każdy ma prawo żyć tak jak chce
Każdy ma tutaj coś do zrobienia
Każdy wolny urodził się
Jeśli nie chcesz być ofiarą systemu
Musisz zacząć decydować samemu

Izrael - "Nikt”

Czytaj także:

Jak czytamy na stronie wydawcy: Trzecia płyta zespołu IZRAEL, nagrana w rzeszowskim studio RSC w 1987 roku Pierwotnie miała ukazać się pod nazwą Izrael - Kultura. Nagrana w składzie: Robert Robi Brylewski - śpiew, gitara, Darek Maleo Malejonek - śpiew, gitara, Vivian Quarcoo - śpiew, Tomek Cichy Smok Żmijewski - gitara basowa, Tomek Lego Ber - gitara, Piotr Samo-hut Subotkiewicz - flet, instrumenty klawiszowe, Krzysztof Banan Banasik - waltornia, Paweł Szha-nay Szanajca - saksofon.

Pierwotnie podzielona na dwie części, z których w 1988 roku na płycie winylowej ukazała się tylko pierwsza. Kolejne oficjalne edycje to kasetowa z Silvertonu (1993) i kasetowa i CD Firmy W Moich Oczach (2001). Nagrania zostały odzyskane z pierwotnych taśm analogowych i poddane nowemu masteringowi w niezawodnym Studio As One w Warszawie.

***

Na audycję z cyklu Strefa Dread w poniedziałek (27.09) o godz. 22.05 zaprasza Mirosław "Maken" Dzięciołowski

aw

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA reggae

Czytaj także

Dub Pistols z nowym krążkiem "Addict". "Muzyka z pozytywną energią"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 22:01
Światło dzienne właśnie ujrzał kolejny album od Dub Pistols, zatytułowany "Addict". Na krążku znajdziemy jedenaście kawałków, pełnych pozytywnych emocji. Ale nie tylko. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grupa "Hai". Między rockiem a poezją

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 22:01
"Hai" oznacza określenia "organiczny, żywy". - Taki też jest ten projekt - opowiadał wokalista i gitarzysta, a także twórca grupy Eddie.
rozwiń zwiń