Co słychać u celebrytów?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 15:00
W sobotni poranek w Czwórce dowiecie się, co ciekawego dzieje się u gwiazd, gdzie warto pojechać na dobre śniadanie i na jaki film wybrać się do kina.
Doda
DodaFoto: Wikimedia Commons / CC/ Remigiusz Józefowicz

Ola Jasińska i Kamil Jasieński przedstawią wam na wstępie ciekawostki znalezione w internecie dot. stylu życia. Dr Anna Jupowicz zaprosi was na przegląd prasy plotkarskiej i przegląd tego, co dzieje się w wielkiej rodzinie celebryckiej
Dowiecie się, jakie śniadania jada się w Japonii oraz które filmowe produkcje zasługują na szczególną uwagę.
"Tędy po trendy" w sobotę 4 października od 9.00 do 11.00.
ac

Czytaj także

Kino japońskie w cieniu samurajów i grozy

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2014 14:19
Począwszy od dzieł Akiro Kurosawy aż do mrożących krew w żyłach dokonań Hideo Nakaty - kino z Japonii niezmiennie fascynuje i przyciąga uwagę widzów na całym świecie. Dla nas jest tym bardziej fascynujące, że tak odległe i niemożliwe do zamknięcia w gatunkowych szufladkach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Costner, Jolie, Cage - gwiazdy kina po liftingu

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 08:37
W "Czwartym Wymiarze" regularnie wspominamy kinowe efekty specjalne, które na trwałe zapisały się w historii filmu. Tymczasem równie dużą rolę w pracy na planie odgrywają te fragmenty, którymi aktorzy wcale nie chcą się chwalić, ale są potrzebne, by dany obraz po prostu powstał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiery filmowe: Olbrychski po liftingu, Gerontofilia i Nicolas Cage jako Joe

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 19:00
Dlaczego "Potop" to arcydzieło naszego kina? Jak polska publiczność zareaguje na komedię romantyczną o chłopaku, który szuka miłości w domu starców? I czy Nicolas Cage jest dobrym aktorem? Na pytania odpowiada i filmy ocenia nasz człowiek w świecie kina - Błażej Hrapkowicz.
rozwiń zwiń