Rozczochrany poranek w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 15:20
Spokojnie, możecie mieć jeszcze jedno oko zaklejone i przerzucać się z boku na bok. Nie będzie ostrej muzy, tylko krystaliczny chill. I moda. Ciekawa, niecodzienna.
Rozczochrany poranek w Czwórce
Foto: Glow Images/East News

W sobotę 11 października bedziemy się budzić razem z Harel, blogerką modową, z którą porozmawiamy m.in o ubraniach na kółkach czyli fashion truckach. Na wzór ciężarówek z hamburgerami, ubrania dokleiły sobie kółka i wyruszyły w świat. Modowe ciężarówki stają się coraz bardziej popularne, a ubrania z nich - niezwykle pożądane. W takich ciężarówkach można obejrzeć ubrania, przymierzyć, kupić czy poplotkować przy oranżadzie. Wchodzicie w to?
Zaprasza -  roczochrana Ola Jasińska i wiecznie zaspany Kamil Jasieński
P.S Będzie też coś dla tych, którzy lubią rano smażyć jajka :)
"Tędy po trendy" w każdą sobotę od 9.00.
ac

Czytaj także

20 lat przyjaźni "Przyjaciół". "To kultowy serial"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 18:00
Minęła 20. rocznica premiery legendarnego serialu "Przyjaciele", amerykańskiej produkcji, dzięki której międzynarodową karierę zrobili m.in. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow i Matt LeBlanc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Macademian Girl: blogowanie otwiera i poszerza horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 13:30
Tamara Gonzalez Perea jest dyplomowaną architektką wnętrz, ale realizuje się w modzie. Jej blog Macademian Girl śledzi prawie 5,5 tysiąca fanów, profil na Facebooku ma blisko 100 tys. polubień. - Znalazłam pomysł na życie i go realizuję - mówi blogerka. - To cudowne uczucie żyć z pasji. Bo choć pracuję, to jednak nie czuje się jakbym była w pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia bielizny - od pantalonów do stringów

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 10:20
Najlepiej wygląda, gdy jest, ale jej nie widać. Przynajmniej pod ubraniem. Kiedy występuje w roli głównej powinna zapierać dech w piersiach i rozpalać zmysły. Bielizna - mroczny obiekt pożądania.
rozwiń zwiń