Sofar - nowy wymiar koncertów

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 12:20
Sound from a Room to organizacja, która zrzesza miłośników kameralnych koncertów, które odbywają się w prywatnych mieszkaniach.
Sofar - nowy wymiar koncertów
Foto: Glow Images/East News

Organizację założyło w 2009 r. dwóch Londyńczyków, Rafe Offer i Rocky Start.

Zgłaszając się na taki koncert przez stronę internetową, znamy tylko datę i godzinę spotkania. Tuż przed koncertem poznajemy adres, a dopiero po przyjściu w umówione miejsce dowiadujemy się, kto wystąpi. Podziękowaniem dla artystów jest nagranie ich występu i umieszczenie go na kanale YouTube lub ewentualne napiwki zbierane po koncercie.

Obecnie Sofar jest największą tego typu organizacją na świecie. Rozwija się w 50 krajach, a od maja tego roku także w Polsce.Co ma do zaproponowania polskim fanom muzyki?

***

Na audycję "Tędy po trendy" zapraszamy w sobotę (22.11) w godz. 9.00 - 11.00. Audycję poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

(kul)

Czytaj także

Zwiedzanie Warszawy – daj zaskoczyć się przewodnikowi!

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 13:30
Zamiast w luksusowym kurorcie spędź wakacje w kawalerce na Woli. Będziesz lepić pierogi i spojrzysz na Warszawę oczami przewodników z Station Warsaw.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Współczesne wesele. Gwiezdne wojny kontra James Bond

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2014 12:00
- Rosół o północy i schabowy odchodzą do lamusa - przekonuje Marta Koszarek, ekspertka mody ślubnej. - W tym dniu chodzi dziś o to, by spełniać najdziwniejsze nawet marzenia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Biżuteria z części samochodowych - nowy trend dla odważnych

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2014 12:00
Uszczelki, fragmenty filtrów, żarówki z kontrolek - wszystko może się przydać do stworzenia oryginalnej biżuterii z różnych częściach samochodów.
rozwiń zwiń