X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Baranovski: gonię za perfekcją, chcę dać ludziom coś wyjątkowego

- Debiutancki krążek jest w trakcie produkcji. Nadal nad nim pracuję, bo kiedy odddam go ludziom, chciałbym mieć z niego pełną satysfakcję - mówił Baranovski.
Baranovski, Ula Kaczyńska
Baranovski, Ula KaczyńskaFoto: Kamil Jasieński/Czwórka
O Audycji
Tytuł Baranovski: gonię za perfekcją. Chcę dać ludziom coś wyjątkowego
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Ostatnio muzyk wypuścił nowy singiel pt. "Zbiór", w której Baranovski prezentuje romantyczną stronę swojej osobowości. Muzycznie zaś daje w nim wyraz sympatii do klasycznych brzmień w duchu vintage.

- Powstającej płycie przydał się nowy singiel. Chciałem, żeby dowiedziała się o niej większa grupa odbiorców, poza tym sporo chciałbym jeszcze na niej zrobić. Chcę dać słuchaczom coś wyjątkowego - opowiadał w Czwórce.

- Tworzenie płyty to szukanie momentu, w którym można powiedzieć pas. Można się w tym zatracić. Ja posłuchałem swojego wewnętrznego głosu. Coś podpowiadało, że niektóre rzeczy trzeba jeszcze poprawić - tłumaczył. 

Co oznacza "Zbiór" - tytuł pierwszej płyty Baranovskiego? W czym czuje się lepiej? Pisaniu tekstów czy tworzeniu melodii? Bliżej mu do stylistyki vintage czy elektroniki? Jak radzi sobie z opowiadaniem intymnych historii na scenie? Więcej na temat muzyki Baranovskiego w nagraniu. 

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Data emisji: 6.02.2019

Godzina emisji: 9.05

ac/kul

Playlista
Tagi

Playlista