X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daria Zawiałow: "Helsinki" nie są kontynuacją "A kysz!"

- Kiedy pisałam płytę "A kysz!" miałam 20 lat, teraz mam 27. Wtedy byłam dziewczyną, teraz czuję się kobietą. Nie mogłabym nagrać takich samych piosenek, skoro myślę inaczej, mam inne priorytety i co innego mnie fascynuje - opowiada Daria Zawiałow. Nowa płyta artystki ukaże się 8 marca.   
Od lewej: Ula Kaczyńska i Daria Zawiałow
Od lewej: Ula Kaczyńska i Daria ZawiałowFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł Daria Zawiałow: "Helsinki" nie są kontynuacją "A kysz!"
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Na płycie znajdzie się 13 utworów (w wersji deluxe 16), w tym m.in. tytułowa piosenka o tym, jak w wyobraźni Darii brzmią Helsinki. - Nigdy tam nie byłam, bardzo chciałabym pojechać i w Helsinkach "Helsinki zagrać" - śmieje się wokalistka. - To piosenka o tym, że choć jestem całkowicie ciepłolubna, pociąga mnie skandynawski chłód - wyjaśnia.  

Artystka przyznaje także, że musiała zmierzyć się z syndromem drugiej płyty. - Nie wierzę artystom, którzy mówią, że ich to nie dotyczy. Bałam się, w którą stronę pójść i co zrobić, zwłaszcza, że nie brakowało doradców, którzy podpowiadali "idź mocniej w stronę rocka", albo "rób romantyczne piosenki" - wspomina gość Czwórki. - W pewnym momencie podjęliśmy z producentem Michałem Kushem decyzję, że chowamy się przed światem zewnętrznym, nie słuchamy żadnej muzyki, nie narzucamy sobie żadnych inspiracji, tylko robimy to, co chcemy - dodaje.   

Daria Zawiałow opowiada także o bohaterkach swoich piosenek, o tym na czym polega siła roboczych tytułów i co chciałaby robić, gdyby doba miała 30 godzin.

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Data emisji: 27.02.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/ac

 

Goście Daria Zawiałow (wokalistka, autorka tekstów)
Playlista
Tagi

Playlista