Dzień z życia stewardessy

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 09:00
Dobre zarobki, zwiedzanie świata, ciekawe znajomości - to tylko część mitów związanych z pracą stewardessy. Ile jest w nich prawdy?
Stewardessa
StewardessaFoto: Glow Images/East News

Przekonamy się o tym już w środę 22 października. Dowiemy się, jak wygląda dzień w pracy stewardessy. Jakie kursy trzeba przejść, jaką szkołę ukończyć, żeby podjąć się tego zawodu? Czy często zdarzają się nadgorliwi pasażerowie?
Odpowiedzi na te pytania szukajcie w "Audycji nr 1", która na antenie Czwórki od poniedziałku do czwartku startuje punktualnie o 6.00.
ac

Czytaj także

Świat widziany z ciężarówki

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2014 07:58
W czwartkowym "Poranku OnLine" wybierzemy się w podróż w nieznane. Nie wiemy jeszcze gdzie, ale wiemy już jak - wielką ciężarówką!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zawody, od których włos jeży się na głowie

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2014 14:00
Jedni pracują przed komputerem, inni w hipermarkecie, ale są też tacy, którzy podczas wykonywania swojego zawodu narażają życie, np. na morzu, przez wiele godzin przebywając w skrajnych warunkach pogodowych, lub zajmują się ubojem zwierząt. W "Poranku OnLine" rozmawialiśmy o najgorszych i najtrudniejszych zawodach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Rozenek: kluczem do szczęścia jest równowaga

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 18:00
Aktora Jacka Rozenka kojarzymy przede wszystkim z wielu ról filmowych i telewizyjnych. To jednak tylko wycinek jego dorobku zawodowego. Na co dzień bowiem rodowity, 45-letni warszawiak doskonale radzi sobie jako mówca motywacyjny i coach.
rozwiń zwiń