Honorata Skarbek o muzycznych planach

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 09:00
We wtorkowy poranek naszym gościem będzie piosenkarka Honorata Skarbek, z którą porozmawiamy o najbliższych planach i nowej płycie
Honorata Honey Skarbek ma dopiero 23 lata, a na swoim koncie już wiele sukcesów
Honorata "Honey" Skarbek ma dopiero 23 lata, a na swoim koncie już wiele sukcesówFoto: PAP/Stach Leszczyński

"Puzzle" to trzecia płyta Honoraty Skarbek. Znajdziemy na niej 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie są utwory, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli "GPS", "Naga" i "Damy radę".

Jak przyznaje sama artystka, piosenki powstawały w przeróżnych etapach jej życia, gdzie towarzyszyły jej skrajne emocje, ludzie oraz miejsca, a to wszystko inspirowało ją do pisania poszczególnych utworów. Nam Honorata Skarpek opowie o pracy s studiu, zaproszonych do współpracy gościach i planach na przyszłość.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy we wtorek (4.08) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzi Mariusz Infulecki.

kul

Czytaj także

Blogerka Harel: wraca moda na styl hippie

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2015 10:00
Wiosną na ulicach rządzić będzie jeans w każdej postaci. Wróci też moda na dzwony, frędzle i luźne kolorowe koszule, czyli styl lat 70.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Honorata Skarbek: wcale nie lubię szokować

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 09:23
Pracuje od 14. roku życia. - Mam ciężki i silny charakter, ale dzięki niemu do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi wokalistka i blogerka Honorata Skarbek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Przybysz odkrywa uroki kobiecości

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 11:30
Nagrodzona Fryderykami artystka opowie o swojej przygodzie z prowadzeniem salonu piękności, a właściwie pracowni urody i nastroju.
rozwiń zwiń