Łukasz Jakóbiak - z kawalerki na salony

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2015 11:30
Autorskim cyklem talk-show "20m2" osiągnął niesamowitą popularność. Łukasz Jakóbiak to dowód na to, że osobowość i pomysłowość są najprostszą drogą do sukcesu.
Audio
  • - Jestem przykładem tego, ile można zdziałać determinacją i wiarą w siebie - przekonywał Łukasz Jakóbiak (Czwórka/Strefa prywatna)
Łukasz Jakóbiak to laureat nagród m.in. Radia Kolor i Planete+
Łukasz Jakóbiak to laureat nagród m.in. Radia Kolor i Planete+Foto: Marek Gorczyński/ PAP

32-letni absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na UW swoją karierę rozpoczął w 2012 roku. Wcześniej zapisał na koncie epizody filmowe. Chcąc zaistnieć w show biznesie wynajął w 2010 roku billboard, na którym umieścił swoje CV. - To był moment, gdy bardzo chciałem zaistnieć w mediach albo wytwórni muzycznej. Wywiesiłem taki plakat przed siedzibą jednej z nich. Po tej akcji rozpocząłem współpracę z jedną z firm, organizując różne wydarzenia muzyczne - wspominał swoje początki.
Od tego czasu kariera Jakóbiaka nabrała rozpędu. W Czwórce opowiedział, jak duże znaczenie odegrała jego determinacja, pozytywne podejście do życia. Opisał też kulisy tego, w jaki sposób udało mu się pomóc w osiągnięciu sukcesu grupie The Dumplings.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Łukasz Jakóbiak, dziennikarz i osobowość internetowa

Data emisji: 22.02.2015

Godzina emisji: 9.00

ac/bch

Czytaj także

Rafał Brzozowski: Nie zaplanowałem kariery z kalkulatorem

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 19:30
Był dobrze zapowiadającym się zapaśnikiem, ale z dnia na dzień rzucił sport i postawił na muzykę. Czy autor hitu "Tak blisko" Rafał Brzozowski żałował kiedyś tej decyzji?
rozwiń zwiń

Czytaj także

LJ Karwel - duma Moniek

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2014 13:00
Jego tegoroczny album "Niepotrzebne skreślić" jest uznawany za jeden z najlepszych krążków roku na hiphopowej scenie. LJ Karwel długo pracował na ten sukces.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mikołaj Roznerski - aktor, który żadnej pracy się nie boi

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2015 12:00
Rolami w "Na Wspólnej" i "M jak Miłość" Mikołaj Roznerski zjednał sobie liczne grono fanek. Aktor ma za sobą liczne życiowe wyzwania, a w Czwórce dowiódł swej wrażliwości na problemy innych.
rozwiń zwiń