X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Igor Herbut: ważne, by muzyką przekazywać prawdę

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 09:00
- To, co dzieje się w moim życiu, jest piękne. Błogosławieństwo, przywilej, ale także odpowiedzialność - mówił Igor Herbut, lider grupy LemON.
Audio
  • Igor Herbut opowiada o płycie "Etiuda zimowa" i muzycznych planach grupy LemON (Strefa Prywatna/Czwórka)
- Płytę Etiuda zimowa nagraliśmy na setkę. Usiedliśmy, zagraliśmy wszystko od początku do końca i nie poprawialiśmy żadnego dźwięku - mówił Igor Herbut
- Płytę "Etiuda zimowa" nagraliśmy na "setkę". Usiedliśmy, zagraliśmy wszystko od początku do końca i nie poprawialiśmy żadnego dźwięku - mówił Igor HerbutFoto: PAP/Adam Warżawa

Ten rok był dla Herbuta i zespołu LemON bardzo intensywny. W studiu powstał właśnie nowy album "Etiuda zimowa", a 1 grudnia światło dzienne ujrzał promujący singiel pod tym samym tytułem. - Gdy ćwiczyliśmy ten utwór w sali prób latem, na dworze panował upał, a u nas - nadeszła śnieżyca. Wtedy wiedzieliśmy, że jest gotowy - wspominał Herbut. Przyznał, że choć grupa LemON bije rekordy popularności, on sam na co dzień stara się po prostu być wiernym sobie, a to według niego jest najlepsza recepta na sukces. - Pracujemy ciągle, intensywnie i myślę, że mamy dobre tempo. W muzyce ważne jest wybieranie właściwych ścieżek i to, by mówić ludziom prawdę - tłumaczył Herbut. - Dziś nie zastanawiam się nad tym, co będzie. Wiem, że będzie ciężko, ale z dnia na dzień rozwijam się jako muzyk i człowiek.

W Czwórce opowiadał też o swojej przeszłości, wspominał m.in. dzieciństwo, spędzone w domu łemkowskim pełnym dźwięków, studia lingwistyczne, porzucone na rzecz muzyki, i trudną codzienność, w której jedyną muzyką było… pikanie fiskalnych kas.

***

Tytuł audycji: "Strefa Prywatna"

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Igor Herbut (wokalista, autor tekstów, kompozytor)

Data emisji: 1.12.2015

Godzina emisji: 20.00

kd/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afromental: udowodniliśmy, że nie jesteśmy boysbandem

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2015 13:40
- Minęło 11 lat od naszego debiutu. Myślę, że przez ten czas ludzie przekonali się, że nie jesteśmy zespołem tańcząco-śpiewających chłopaków. Afromental to nie produkt tylko pasja - przekonuje Baron.
rozwiń zwiń