X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O nawykach szczęśliwego dziecka

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2017 17:30
Przyjrzymy się programowi The Leader in Me, którego celem jest ulepszenie procesu wychowawczego w szkołach oraz uwolnienie potencjału wśród uczniów, jak i nauczycieli.
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Robert Kneschke/Shutterstock.com

Stephen R. Covey, autor książki "7 nawyków szczęśliwego dziecka", początkowo pracował z osobami dorosłymi, którym pomagał oduczyć się tych nawyków, które odbierają im wiarę w siebie i w innych. Kiedyś na jego wykład przyszła dyrektorka szkoły i spytała: "A gdyby tak zamiast oduczać dorosłych, zacząć pracować z dziećmi i młodymi ludźmi? Tak, by potem nie trzeba ich było oduczać, ale by wpierw nauczyć ich aktywności, odpowiedzialności za siebie i innych, mądrych wyborów, dbania o siebie?". To wydarzenie zapoczątkowało stworzenie programu The Leader in Me - 7 nawyków skutecznego działania dla edukacji.

Więcej o tym jak sprawić żeby dziecko było szczęśliwe opowiedzą trenerki z FC EDU / FranklinCovey dla Edukacji/ - Magda Niemczuk-Kobosko i Joanna Szulc.

***
Na "Strefę Prywatną" we wtorek (30.05) w godzinach od 20.05 do 22.00 zaprasza Jakub Jamrozek.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia dziecko
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Matka to też człowiek". Kończymy z perfekcją

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 16:19
- Nieperfekcyjna mama to taka, która jest świadoma swoich niedoskonałości, która je akceptuje i przez to jest szczęśliwa - mówi Anna Dydzik, autorka książki "Nieperfekcyjna mama". Dlaczego po jej przeczytaniu wiele kobiet odetchnie z ulgą?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyskutujemy: co dziś znaczy być dobrym rodzicem?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2017 14:59
W piątek, 26 maja, w Czwórce zaprosiliśmy do dyskusji na temat współczesnego rodzicielstwa. Z grupą ekspertów zastanawialiśmy się, m.in, jaka jest dziś w rodzinie rola matki, a jaka ojca.
rozwiń zwiń