X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Strefa prywatna 10.09.2019 21:04

Strefa prywatna 10.09.2019 21:04
O Audycji
Tytuł Strefa prywatna 2019/09/10 20:00
Prowadzący Jamrozek Jakub
Opis

Praca zawodowa, jak i to, co robimy w życiu prywatnym, może dawać nam energię do działania i być źródłem ogromnej satysfakcji i motywacji. Z drugiej strony, może nas tez osłabiać, być źródłem zmęczenia, zniechęcenia czy frustracji. Badający zachowania pracowników piszą o POKOLENIU TRZECH KRZESEŁ: fotela w domu, krzesła biurowego i fotela samochodowego. Piszą wręcz, że "Sitting is the new smoking". Na ile więc nasza biologia jest przystosowana do stylu pracy, jaki narzuca nam świat nowych technologii? Dlaczego wybieramy wygodę ponad zdrowie? Jak siedzący tryb życia wpływa na sprawność ciała i umysłu? Jak radzić sobie w pracy biurowej, żeby zminimalizować skutki siedzenia? Czym jest nowy trend: Moving is the New Thinking? O tym porozmawiamy z Justyną Jakubczyk, trenerką kompetencji miękkich.

Goście Justyna Jakubczyk
Playlista
Tagi
Playlista