X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Strefa prywatna 12.09.2019 21:05

Strefa prywatna 12.09.2019 21:05
O Audycji
Tytuł Strefa prywatna 2019/09/12 20:00
Prowadzący Jamrozek Jakub
Opis

Jak portale społecznościowe wpływają na tożsamość młodych ludzi? Instagram czy facebook? - który z nich jest bardziej popularny wśród młodzieży? Czym różnią się dziewczęta od chłopców tworząc swoje profile? I jak budują swoją tożsamość za pomocą Internetu? Po co młodzi ludzie tworzą fikcyjne konta na portalach społecznościowych i jak często się to zdarza? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziemy w wynikach badań dr Jolanty Jarczyńskiej z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, która przebadała młodzież ze szkół pogimnazjalnych w Bydgoszczy w wieku 16-20 lat. O wynikach tych badań porozmawiamy z ich opiekunką merytoryczną dr Jolantą Jarczyńską i Magdaleną Masłowską, pedagogiem i edukatrrką bezpieczeństwa cyfrowego..

Goście Magdalena Maslowska, Jolanta Jarczyńska
Playlista
Tagi
Playlista