Przypominamy premierową audycję: Dawid Podsiadło przesłuchuje zespół Fair Weather Friends

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2015 13:00
Dawid Podsiadło zadebiutował jako dziennikarz muzyczny Czwórki w ubiegłoroczne Mikołajki. Przypominamy jego pierwszą audycję, w której rozmawiał z zespołem Fair Weather Friends.
Audio
  • Grupa Fair Weather Friends o tworzeniu muzyki, radości życia i nowej płycie "Hurricane Days" w rozmowie z Dawidem Podsiadło (Czwórka/Podsiadówka)
  • Dawid Podsiadło debiutuje w Czwórce w audycji "Podsiadówka" (Czwórka/Podsiadówka)
Grupa Fair Weather Friends wraz z Dawidem Podsiadło. Muzycy rozmawiali w Czwórce o swoich planach zawodowych i dzielili się doświadczeniami
Grupa Fair Weather Friends wraz z Dawidem Podsiadło. Muzycy rozmawiali w Czwórce o swoich planach zawodowych i dzielili się doświadczeniamiFoto: Czwórka

Fair Weather Friends mają na swoim koncie EP-kę "Eclectic Pixels" oraz multisingiel "Fly By”. Na ich debiutanckiej płycie "Hurricane Days", którego premiera miała miejsce pod koniec września, znalazło się 12 nowych utworów.  Pierwszym singlem promującym album jest "Cardiac Stuff", który ukazał się również na krążku "Don’t Panic, We Are From Poland" .

Na początku 2015 roku odbyła się premiera klipu autorstwa ekipy Psychokino do utworu "Fill This Up" , a potem Fair Weather Friends ruszyli w promocyjną trasę koncertową. - Gramy m.in. w Krakowie z duetem Fisz Emade - opowiadali muzycy. - Ale chcielibyśmy zacząć także zdobywać zagraniczne rynki muzyczne.

Zespół zapowiedział w Czwórce, że przygotował też dla swoich fanów nie lada niespodziankę.

DAWID PODSIADŁO POPROWADZIŁ SPECJALNE WYDANIE "PODSIADÓWKI" PROSTO Z FRANCUSKICH ALP >>>>>>

***

Tytuł audycji: Podsiadówka
Prowadził: Dawid Podsiadło
Gość: Fair Weather Friends
Data emisji: 6.12.2014
Godzina emisji: 12.00

(kd/mc/mg)

Czytaj także

Mrozu: lubię dawać ludziom uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 11:00
11 marca ukaże się trzeci album Mroza "Rollercoaster". - Płyta przypomina podróż kolejką górską i emocje jej towarzyszące - mówi artysta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło i Curly Heads: przyjaźń jest dla nas bardzo ważna

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 14:00
Debiutancka solowa płyta Dawida Podsiadło "Comfort and Happiness" okryła się podwójną platyną. Wokalista ujął Polaków ciepłą barwą głosu i utworami przesiąkniętymi nostalgią. Jednak Podsiadło ma także drugie, rockowe oblicze. Wraz z zespołem Curly Heads nagrał właśnie płytę i zapowiada promocyjną trasę koncertową.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dawid Podsiadło nowym dziennikarzem Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2014 12:00
Dawid Podsiadło rozpoczął właśnie współpracę z Radiową Czwórką. Wokalista poprowadzi autorską audycję pt. "Podsiadówka" w każdą sobotę od godz. 12.00 do 14.00.
rozwiń zwiń