Kosmetyczne prezenty. Jakich produktów nie wybierać?

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2017 14:22
- Jeśli chcemy obdarować bliską osobę produktem kosmetycznym musimy pamiętać czemu służyć ma taki upominek i czy nasz wybór jest dla tej osoby odpowiedni – przekonywała Agnieszka Zielińska, skin ekspert.
Audio
  • Czy kosmetyki to dobry pomysł na świąteczny prezent? (Dajesz Radę/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/ SimonVera

święta prezenty smutek 1200.jpg
Największe prezentowe wpadki słuchaczy Czwórki

Ekspertka wyjaśniała, że najczęstszym wabikiem na klientów jest atrakcyjne opakowanie i dobra cena. - Jesteśmy zalewani promocjami świątecznymi. Łapiemy się na tym, że wybieramy produkty pięknie zapakowane, często takie, które sprzedawane są w zestawach. Decydując się na kupno takich prezentów powinniśmy zastanowić się, czy będą dopasowane do skóry i gustu osoby, której chcemy taki upominek podarować - mówiła.

Agnieszka Zielińska Jeżeli nie mamy pomysłu na prezent, albo jesteśmy w szale świątecznych zakupów odradzam kupowanie produktów kosmetycznych pod wpływem impulsu

O tym, czy istnieją kosmetyki "uniwersalne" i czy w dobrym guście jest obdarowywanie bliskich dezodorantem lub kremem przeciwzmarszczkowym rozmawialiśmy z Agnieszką Zielińską, skin ekspert, która przekonywała, które kosmetyki mogą znaleźć się pod choinką, a z zakupu których lepiej zrezygnować. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Agnieszka Zielińska (skin ekspert)

Data emisji: 15.12.2017

Godzina emisji: 14.40

ac/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Dąbrowski, Przybysz i Iwaneczko o prezentach

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 18:20
Każdy z nas pamięta takie prezenty, które z jakichś powodów były wyjątkowe. To podarunki od rodziców, rodzeństwa albo ukochanych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Boże Narodzenie gwiazd. Jak świętują Iwaneczko, Przybysz i Dąbrowski

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2015 12:30
O świąteczne zwyczaje i niezapomniane prezenty pytamy znanych youtuberów i muzyków - Sylwię Przybysz, Janka Dąbrowskiego, duet Szparagi oraz zwycięzcę programu "The Voice of Poland" - Krzysztofa Iwaneczkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zapach świąt" - przepisy i DIY blogerów kulinarnych

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2017 19:00
Jeszcze kilka lat temu, aby dotrzeć do czytelnika, wielu autorów publikowało swojej przepisy w internecie. Obecnie możemy zauważyć odwrotny trend. Coraz więcej popularnych blogerów kulinarnych wydaje indywidualne lub zbiorowe książki kucharskie.
rozwiń zwiń