X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Studia za granicą. Jak wybrać najlepszą ofertę?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 18:13
Można uczyć się języka, poznawać inną kulturę, obyczaje, zdobyć prestiżowe doświadczenie, cenione na całym świecie. Ile kosztują studia za granicą i czy to ścieżka dla każdego żaka?
Audio
  • Studia za granicą. Sprawdź co musisz wiedzieć, zanim wyjedziesz (Dajesz radę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/ wavebreakmedia

- Najbardziej popularnym kierunkiem wybieranym przez polskich studentów jest od lat Hiszpania - mówiła Monika Satała z Biura Współpracy z Zagranicą na Uniwersytecie Warszawskim.

- Każdego roku ten kierunek wybiera 1/4 aplikujących studentów. Cenią sobie klimat, różnorodność i dużą ofertę edukacyjną, jaką oferują hiszpańskie uczelnie - mówiła w Czwórce i podpowiadała, że chętni do skorzystania z międzynarodowej wymiany powinni interesować się warunkami rekrutacji jak najwcześniej. - Studenci powinni zgłosić się do biura rekrutacji najlepiej już na jesieni - radziła.

Od czego zacząć? Jak wybrać właściwą uczelnię, zgromadzić dokumenty i złożyć aplikację? Kiedy zająć się kupieniem biletów lotniczych, wynajęciem mieszkania, załatwieniem ubezpieczenia i konta bankowego? Jakie warunki musimy spełniać, aby zakwalifikować się na studia za granicą? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Majchrzak

Gość: Monika Satała (Biuro Współpracy z Zagranicą UW)

Data emisji: 22.02.2019

Godzina emisji: 14.08

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Projekt "Świadomy wybór". Czy możemy zaprogramować swój sukces?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2018 14:00
- Z wykształcenia jestem inżynierem budowy maszyn. Na praktykach w Stuttgardzie zdałem sobie sprawę, że pomimo tego, że wykonuję zawód, który jest poważany i dobrze płatny to nie jest tym, co chciałbym robić w życiu - opowiadał pomysłodawca projektu Radek Czahajda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rok Matematyki. Jak to było we Lwowie?

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 09:52
Senat RP uchwalił rok 2019 Rokiem Matematyki. - Pisanie książki o matematykach ze Lwowa było wielką przygodą - mówi Mariusz Urbanek, autor publikacji "Genialni. Lwowska szkoła matematyczna".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń