X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Moda na start-up? Jest ich coraz więcej

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 19:52
Przygoda, chęć zmieniania świata na lepsze, praca i wyzwania realizowane w gronie rówieśników, to plusy start-upów, które wymieniają młodzi. 
Audio
  • Start-up - mały biznes o globalnym zasięgu. Jak go zbudować? (Czat Czwórki)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Free-Photos/Pixabay

Jak start-upy wpływają na rynek pracy w Polsce? Jak ocenić ich potencjał? - Start-upy to małe firmy o globalnym zasięgu. Marka obsługiwana przez 30 osób może służyć ludziom na całym świecie, dlatego najczęściej rozwijają się w oparciu digital marketing. - Działają poza znanymi modelami biznesowymi, dlatego obarczone są dużym poziomem niepewności – wyjaśniała prof. Agnieszka Skala z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

 - Funkcjonują w oparciu o tzw. kapitał społeczny – dodawała dr Iwona Cieślak z Akademii Leona Koźmińskiego, Koźmiński BusinessHub. - Inwestor musi uwierzyć w produkt albo usługę, którą przedsiębiorca chce wprowadzić na rynek. W tej dziedzinie bardzo ważne jest zaufanie - mówiła.

Czy Polsce jest miejsce na rozwijanie takiej działalności? Dla kogo to dobra przestrzeń do rozwoju? Jakie przeszkody w budowaniu start-upów wymieniają ekspertki w studiu Czwórki? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której rozwój start-upów komentowały również Joanna Koper z Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, Women in Tech Summit! oraz właścicielka start-upu Karolina Borner.

***

Tytuł audycji: Czat Czwórki

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: prof. Agnieszka Skala (Wydział Zarządzania Politechnika Warszawska), dr Iwona Cieślak (Akademia Leona Koźmińskiego, Koźmiński BusinessHub), Joanna Koper (Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Women in Tech Summit!)

Data emisji: 22.05.2019

Godzina emisji: 15.09

ac


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ostry biznes. Polak, który podbije świat… nożami

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2016 16:41
Piotr Jędras tworzy noże. Do ryb, pieczywa, tasaki - różnej wielkości, pojedyncze i komplety. Jest rzemieślnikiem. Czy jego "nożowy biznes" ma szansę na polskim i światowym rynku?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samochody elektryczne - przyszłość motoryzacji?

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 10:34
Preferencje w zakresie podatku akcyzowego przy zakupie samochodów elektrycznych, bezpłatne parkowanie, możliwość jazdy buspasami - to tylko niektóre z rozwiązań przewidzianych w rządowym projekcie ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

wySTARTUPuj z Prahą! Jak znaleźć pieniądze na biznes?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 13:30
Filmowa inspiracja, poważna dawka wiedzy, a także obietnica nawiązania biznesowych znajomości - to wszystko czeka na uczestników spotkania "wySTARTUPuj z Prahą!", które 24 października odbędzie się w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewolucja nie nadąża za rozwojem cywilizacji. Jak walczyć z przebodźcowaniem?

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2019 19:11
Jesteśmy przebodźcowani. Wszystkiego jest wokół nas za dużo - hałasu, kolorów, ruchu. Jednocześnie mówi się o syndromie FOMO, czyli poczuciu nieustannego niedoinformowania. Jak nauczyć się odpoczywać i czy rzeczywiście, odcięcie od sieci sprawi, że coś nas ominie?
rozwiń zwiń