Sportowe buty miejskie. Sposób na życie?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 16:15
Kolekcjonerzy mają niejedna parę, każda z nich to odrębna historia, mimo, że to tylko... buty. Kolekcjonerzy sneakersów, kickersów lub innych wierzą, że to nie szata zdobi człowieka, ale obuwie.  
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne) Foto: Shutterstock.com/ Ivanko80

11 czerwca w Warszawie odbędzie się Sneakers Life. To targi, wystawa, ekspozycja, spotkanie kolekcjonerów, pasjonatów i wielbicieli sneakersów z całej Polski i Wielkiej Brytanii. Gościem festiwalu będzie Gerard Sparkey, największy kolekcjoner sneakersów w Europie.

W Czwórkowym studiu przedstawimy Wam także kolekcjonerów i fanów street fashion, Łukasza Pączkowskiego, czyli Zulu Kuki oraz Kamila Tomaszewskiego.

***

Na "Pasjonautów" w sobotę (10.06) w godzinach od 11.05 do 12.00 zaprasza jak zwykle Beata Kwiatkowska.

kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lucyna Ćwierczakiewiczowa - kulinarna gwiazda XIX wieku

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2017 17:00
Znana z ciętego języka i uszczypliwych uwag, w teatrach zajadała się czekoladkami i kąśliwie komentowała grę aktorów. - Lucyna Ćwierczakiewiczowa jako pierwsza zaczęła uczyć Polaków gotować. Gdyby żyła dziś, byłaby królową internetu - mówi dziennikarka i blogerka Monika Kucia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

XIX wiek? "Podwójna moralność i romanse z aktorkami"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2017 16:30
- W XIX wieku żądną rozrywki i wrażeń publiczność zaspokajali ludzie, którzy zajmowali się "wyprawianiem hecy". Największą zaś popularnością cieszyły się gabinety osobliwości i pokazy cudów natury - mówi Agnieszka Lisak, autorka książki "Życie towarzyskie w XIX wieku. Wspaniałe czasy belle epoque".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moda na kreacje sprzed lat. "Zaczyna się powrót do przeszłości"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 13:04
Gdyby mogła, żyłaby w XVIII wieku. Interesuje się historią mody, haftem historycznym, tkaniną artystyczną, odtwarza suknie z minionych lat i przygotowuje kostiumy. Anna Nurzyńska-Dziemska jest kobietą z przeszłości.
rozwiń zwiń