Śledztwo w sprawie męki Chrystusa

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2015 09:00
W barwnej opowieści z udziałem specjalistów zrekonstruujemy ostatnie godziny życia Jezusa na ziemi, koncentrując się na jego procesie i śmierci.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

W piątkowy wieczór w Czwórce odwiedzimy także grób Chrystusa w Jerozolimie oraz opowiemy o najbardziej znanych relikwiach męki: oczywiście o krzyżu, gwoździach, Całunie Turyńskim, Sudarionie z Oviedo i o Chuście z Manopello.

Zastanowimy się również, czy rzeczywiście i na jakiej podstawie można sądzić, że Chrystus zmartwychwstał.

***

Na audycję "Śledztwo w sprawie śmierci Chrystusa" zapraszamy was w piątek (3.04) w godz. 22.00 - 00.00. Program poprowadzi Agnieszka Kozłowska- Łysko.

kd/mg

Czytaj także

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko był wolnym człowiekiem. To było jego zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 09:00
Lubił jazdę motocyklem, kochał ludzi i był zdeterminowany w walce o dobro, pokój i wolność. 19 października minęła 30. rocznica zamordowania bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkubinat to grzech? Kontrowersje wokół kampanii społecznej

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2015 14:31
Kampania "Konkubinat to grzech" miała odstraszać od życia na kocią łapę, ale bulwersuje nawet katolików. Dlaczego i czy słusznie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sekty. "Stamtąd nie da się odejść bezboleśnie"

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 17:22
- Oni zajmują się tobą przez cały czas, masz zajętą każdą chwilę. Zastępują ci rodzinę i przyjaciół, zamykając cię na ludzi z zewnątrz - wspomina Maria Poziomska, która odeszła z sekty.
rozwiń zwiń