X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 14 grudnia godz. 16:05

Czat Czwórki 14 grudnia godz. 16:05
O Audycji
Tytuł Czat Czwórki 2018/12/14 15:00
Prowadzący Firan Piotr
Opis

Zdrada - czy jest nieunikniona w związku? Według psychologów zdrada jest jedną z najboleśniejszych sytuacji w życiu człowieka. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę ze zjawiska, które bywa częstą przyczyną skoków w bok - zespół Madonny i Ladacznicy (i jego męska wersja: zespół Rycerza i Rozpustnika), na który cierpiał choćby sam Bob Dylan. Ten syndrom polega na tym, że nie potrafi się połączyć aspektów uczuciowych i seksualnych w związku. Czy usprawiedliwia seks bez miłości i zdradę? Po 16.00 odwiedzimy pracownię introligatorską. Dobierają odpowiednie materiały - począwszy od okładki, przez format i sposób szycia, aż do kartek w środku. Wszystko to gwarantuje powstanie szkicownika, zeszytu czy albumu, który będzie idealnym towarzyszem swojego właściciela. Poszukamy też nowych stron w sieci.

Playlista
Tagi
Playlista