X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Kultura 21.01.2019 11:07

Stacja Kultura 21.01.2019 11:07
O Audycji
Tytuł Stacja Kultura 2019/01/21 10:00
Prowadzący Dydo-Rosłoń Katarzyna
Opis

Dziś w Stacji Kultura: - zaprosimy na pokaz filmu z programu festiwalu Millennium Docs Against Gravity WESTWOOD: PUNKÓWA, IKONA, AKTYWISTKA, w ramach już 3. edycji programu "Filmoterapia z Sensem". Po filmie odbędzie się dyskusja z ekspertami i ekspertkami na temat: "Być kobietą wbrew stereotypom". -polecimy wystawę Wyspiański. Nieznany do Muzeum Narodowym w Krakowie To półtora kilometra drewna konstrukcyjnego, 150 metrów bieżących półek i 250 metrów oświetlenia ledowego. W Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Krakowie powstała przepiękna secesyjna biblioteka. Wszystko po to, by wyeksponować księgozbiór Stanisława Wyspiańskiego, jego projekty edytorskie oraz pierwodruki dramatów. Odwiedzimy też Krainę wiecznego śniegu, czyli "Ogród Zimowy" na warszawskiej Woli. "Ogród Zimowy" powstał w ramach współpracy Wolskiego Centrum Kultury z artystką Matyldą Sałajewską, a także mieszkańcami dzielnicy. To właśnie z nimi organizatorzy rozmawiali o pomysłach na zagospodarowanie przestrzeni podwórka. Do produkcji ogrodu autorka wykorzystała proste materiały budowlane, które otrzymały nowe życie zmieniając całkowicie swoją funkcję - elementy odnoszące się do aury zimowej w odcieniach chłodnej bieli, błękitu i pudrowego różu, brokat, lustra przemysłowe, blachy lustrzane nadające iluzyjny charakter obiektu. Dziś zaglądamy też do Foto Cafe 102 w Łodzi, gdzie jeszcze do końca tygodnia można zobaczyć twórczość Marceliny Gorczyńskiej.

Goście Michał Lutostański, Krzysztof Mikołajewski
Playlista
Tagi
Playlista