X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki

21.01.2019
Czat Czwórki 21 stycznia godz. 16:05
O Audycji

Czat Czwórki

Dlaczego dieta kojarzy się z udręką i ograniczeniami? Zamiast rozumieć to słowo jako sposób odżywiania się polegający na rozsądnym dobieraniu ilości i jakości pokarmu do naszych potrzeb, kojarzymy je z restrykcyjnymi wymaganiami, wypatrywaniem końca ograniczeń żywieniowych, przygotowywaniem specjalnych posiłków. Z naszymi gośćmi rozmawiamy jak zmienić modę na diety na modę w odżywianie? W kolejnej odsłonie Mam odjazd na… wybieramy się na Saharę. Dorota i Selim mają wspólną pasję - podróżowanie. W każdym kierunku. Na ich blogu "Ale Piękny Świat" można znaleźć opowieści z Czeczenii, impresje z Lidzbarka Warmińskiego, zapiski z rowerowej wyprawy do Iranu, wspomnienia z pobytu na Węgrzech. Ostatnio wybrali się do Maroka i spróbowali swoich sił w trekkingu po Saharze. Przywieźli stamtąd moc opowieści o Sahraoui - tak mówią o sobie ludzie pustyni. W cyklu "Narciarzu, pamiętaj!" tym razem o kolejnych regułach z Kodeksu FIS - m.in.o wyborze bezpiecznego toru jazdy, bezpiecznej odległość od innych, zwłaszcza wyprzedzanych narciarzy czy snowboardzistów.

Prowadzący: Firan Piotr

Goście: Anna Stolińska-Fiedorowicz, Dorota Chojnowska, Katarzyna Zadka, Selim Saffarini

Data emisji: 21.01.2019

Playlista