X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sztuka jedzenia 27 stycznia godz. 13:06

Sztuka jedzenia 27 stycznia godz. 13:06
O Audycji
Tytuł Sztuka jedzenia 2019/01/27 13:00
Prowadzący Kwiatkowska Beata
Opis

Tytułowy Leon (Jean Reno) jest płatnym zabójcą. Nie jest jednak zwykłym "sprzątaczem," jak sam siebie nazywa. Pije jedynie mleko, zaś do jego ulubionych zajęć zalicza się podlewanie ukochanego kwiatka. Pewnego dnia poznaje Matyldę - nastolatkę z pokoju obok. Leon bierze ją pod swoją opiekę, zaś ona proponuje mu układ - będzie myć, prać, gotować, nauczy go pisać i czytać; on zaś nauczy ją "sprzątać." Początkowo Leonowi pomysł nie przypada do gustu, jednak z czasem przekonuje się do niego. Opowiemy o wątkach kulinarnych z "Leona zawodowca". W tym tygodniu na ekranach pojawi się argentyński film "Anioł", wyprodukowany przez Pedro Almodovara. Jego bohater Carlito to niewinnie wyglądający chłopak o twarzy anioła, ktory popełnia drobne przestępstwa na ulicach Buenos Aires. Wkrótce po tym, gdy poznaje Ramona, staje się brutalnym mordercą. Kiedy Carlito jest w trakcie wykonywania brutalnego zadania, gosposia pyta, co mu przygotować do zjedzenia.

Goście Marcin Radomski
Playlista
Tagi
Playlista
  • HEN OGLEDD - Tiny Witch Hunter
  • LITTLE DRAGON - Lover Chanting (edit)
  • MELA KOTELUK - Ogniwo (Edit)
  • OTHA - I'm On Top
  • The Chemical Brothers, - Swoon
  • ROSALIE. / TORT - Ot tak
  • CHASE & STATUS - Delete
  • Charlotte Gainsbourg - Such a Remarkable Day
  • THE KOOKS - Around Town (Slinger Remix)