X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Novika: różne światy chcę spiąć swoim głosem i słowem

- Niebezpieczeństwo, że różnorodność zdominuje płytę, w przypadku "Bez cukru" było chyba największe. Piosenki powstawały w różnych momentach i trafiały do rąk osób producentów reprezentujących różne brzmienia. Ale chyba udało mi się to wszystko spoić głosem i tekstami - mówi Novika.  
Novika i Ula Kaczyńska
Novika i Ula KaczyńskaFoto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł Novika: różne światy chcę spiąć swoim głosem
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Wśród producentów, których artystka zaprosiła do współpracy  znaleźli się Agim Dżeljilji i Bogdan Kondracki oraz Manoid. - To, w jaki sposób pracuje z dźwiękiem, usłyszałam na płycie Poli Rise. Manoid na co dzień robi mocne, elektroniczne i cenione na świecie rzeczy, ale jak się okazało, świetnie też radzi sobie z piosenkami - wyjaśnia.    

"Bez cukru" to czwarty autorski album Noviki, który zdaniem słuchaczy, może być kontynuacją utworów z debiutu "Tricks of Life". - Czasami, gdy słucham starych piosenek, widzę, jaką drogę przebyłam, czego nauczyłam się i co na pewno mogłabym poprawić - mówi artystka. - Ale z drugiej strony, każda z tych melodii to zapis jakiegoś czasu, z którym łączą się fajne wspomnienia - tłumaczy.

Novika opowiada także o współpracy z córką Niną, duecie z Baaschem i o artystach, którzy do zmian potrzebują "siły zewnętrznej".

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Data emisji: 30.01.2019

Godzina emisji: 9.05

kul

Goście Katarzyna Nowicka (Novika)
Playlista
Tagi

Playlista