X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dajesz radę 22.03.2019 14:07

Dajesz radę 22.03.2019 14:07
O Audycji
Tytuł Dajesz Radę 2019/03/22 14:00
Prowadzący Hoppe-Pasternakiewicz Marta
Opis

Piękne paznokcie Mówi się, że dłonie są naszą wizytówką w stopniu może nawet większym niż twarz, dlatego zabiegi manicure stają się coraz popularniejsze i to wcale nie tylko wśród pań. Także mężczyźni coraz częściej udają się z wizytą do profesjonalnego gabinetu, gdzie ich paznokcie zostaną odpowiednio odżywione, przypiłowane i zadbane. Wydaje się, że wszystkie te czynności można wykonać z powodzeniem w domu, ale jak zrobić to dobrze? Czy lepiej jest obcinać paznokcie na sucho, czy na mokro, jaki pilnik wybrać i czy piłować płytkę w obie strony? Jak przyciąć skórki, co zrobić, żeby lakier dobrze się trzymał i czy na to wszystko ma wpływ nasza dieta?

Goście Katarzyna Kujko, Olga Urbowicz
Playlista
Tagi
Playlista
  • JILL SCOTT - Closure