X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Arek Kłusowski: wywalczyłem sobie ten album

- Moim celem od zawsze było wydawanie własnej muzyki. "Po tamtej stronie" to album wymarzony i wyczekany, bo długo szukałem ludzi, którzy we mnie uwierzą i dadzą szansę - mówił muzyk Arek Kłusowski.
Arek Kłusowski
Arek Kłusowski Foto: Damian Sikorski/Czwórka
O Audycji
Tytuł Arek Kłusowski: wywalczyłem sobie ten album
Opis

- Zanim płyta się ukazała musiałem zapukać do wielu różnych drzwi. Dziś mogę powiedzieć, że to był bardzo pracowity czas. Nie chciałem robić niczego na siłę, ale z drugiej strony wiedziałem, że nie mogę odpuścić. Wywalczyłem sobie ten debiut - opowiadał.

- Walka była dla mnie oczyszczająca. Uznałem, że są wartości wyższe, niż ciągłe skupianie się na jakiejś kreacji. Na moich koncertach nie znajdziecie brokatu, piór, ani przepychu. Odkryłem w sobie nowe pokłady scenicznego szaleństwa – zapowiadał.

Z Arkiem Kłusowskim rozmawialiśmy m.in. o ludziach, którzy ukształtowali go w początkach jego muzycznej drogi, o tym, dlaczego w  warto zachować zdrowy rozsądek i autentyczność, zapytaliśmy też, co sądzi o pokoleniu, któremu dedykuje swoje utwory. 

Zapraszamy także do wysłuchania pierwszej godziny "Będzie głośno!", w której o swojej muzycznej drodze opowiedziała Sonia M.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Arek Kłusowski (muzyk)

Data emisji: 22.03.2019

Godzina emisji: 19.05

ac/kd

Playlista
Tagi
Playlista