X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jerzy Przeździecki: w ciszy tkwi ogromna siła

Jerzy Przeździecki, rezydent Czwórki w poniedziałkowe wieczory, udowodnił, jak ważna jest w muzyce cisza. - To trzecia, ostatnia już część opowieści o ciszy, w którą tym razem zagłębimy się do końca - rozpoczął program gospodarz. 
Jurek Przeździecki
Jurek PrzeździeckiFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł Jerzy Przeździecki: w ciszy tkwi ogromna siła
Opis

- Jeśli powiem, że cisza jest dobra dla komunikacji, wielu prawdopodobnie się z tym nie zgodzi. Milczenie jednak może być bardzo skuteczną formą porozumiewania się - przekonywał Jerzy Przeździecki. - Może być nawet lepsze niż jakiekolwiek słowa. Paradoksalnie - mniej słów skutkuje tym, że przesłanie staje się jeszcze silniejsze. W ciszy tkwi ogromna siła. Gdy nauczymy się milczeć, komunikacja staje się o wiele potężniejsza.

POSŁUCHAJ TAKŻE: Moc ciszy w "Wieczorze Rezydentów" >>>

Czy cisza może być nadużywana? I czy w ciszy ukryte są tajemnice świata? Kiedy cisza wyznacza kontury dźwiękowego pejzażu? Dlaczego cisza może być drogą do ciągłości muzyki?

Rezydent Czwórki zakończył i podsumował temat ciszy. Jak podkreślał "nie zabrakło też wyselekcjonowanych utworów, które rzadko pojawiają się na antenie radia".

***

Audycja: "Wieczór Rezydentów"

Prowadzi: Jerzy Przeździecki

Data emisji: 8.04.2019

Godzina emisji: 19.05

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista