X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Shata QS: krzyczałam, aż doszłam do "Fenixa"

Od wydania poprzedniej płyty "Mr. ManKind" minęły cztery lata. Teraz wokalistka ze śląska wraca z nowym albumem zatytułowanym "Fenix". - To był czas refleksji, odkrywania siebie i ściągania z siebie warstw. Dużo się działo, ale większość tych historii opowiedziałam na nowym krążku - mówiła w Czwórce Shata QS.
Shata QS i Maken
Shata QS i MakenFoto: Piotr Truszkowski/Czwórka
O Audycji
Tytuł Shata QS. Krzyczałam, aż doszłam do "Fenixa"
Opis

Jak tłumaczyła, poprzednia płyta wiele ją nauczyła, a zdobyte doświadczenia pokazała na "Fenixie". - To był czas złości i buntu. Było tam dużo bólu związanego z dostrzeganiem fałszywych sytuacji, w których tkwiłam. Nieświadomie popełniałam wiele błędów - wspominała wokalistka. - Uczono mnie, że trzeba akceptować rzeczy, na które nie ma naszej zgody. Dlatego długo trwało, zanim pozwoliłam sobie na otwartość. Krzyczałam, aż doszłam do "Fenixa", to stało się naturalnie. 

Na płycie, która premierę miała w marcu 2019, znajdziemy 10 utworów, utrzymanych w zupełnie innej, niż dotychczas, konwencji. - Założenie było takie, by była jak najbardziej naturalna. Dlatego zaprosiłam do współpracy osoby, które czują się dobrze w akustycznych brzmieniach - mówiła Małgorzata Kuś. 

Kogo usłyszymy na płycie "Fenix"? Co decyduje o autentyzmie w muzyce i kiedy muzyka staje się biznesem? Co dla Małgorzaty Kuś oznacza pojęcie "sprzedawania siebie" i czemu jest jej po drodze z poezją śpiewaną? Jak wokalistka wspomina swoją przygodę z telewizją, a jak podróże m.in. po Azji i Ameryce Północnej? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie także dużo muzyki i nagrania z "Fenixa". 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji "Strefa Dread", 8.04.2019 >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

Prowadzi: Mirosław "Maken" Dzięciołowski

Gość: Shata "QS" (Małgorzata Kuś, wokalistka)

Data emisji: 8.04.2018

Godzina emisji: 22.01

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista