X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

LOR: dojrzałyśmy, ale nie dorosłyśmy

- Tytuł naszej płyty to fragment tekstu piosenki "Ribbon". Ale tak naprawdę motyw światła przewija się przez wszystkie nasze utwory - opowiadają członkinie grupy LOR i przedpremierowo w Czwórce prezentują materiał z płyty "Lowlight". 
LOR w składzie (od lewej): Julia Błachuta (skrzypce), Jagoda Kudlińska (śpiew), Paulina Sumera (teksty) i Julia Skiba (pianino)
LOR w składzie (od lewej): Julia Błachuta (skrzypce), Jagoda Kudlińska (śpiew), Paulina Sumera (teksty) i Julia Skiba (pianino)Foto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł LOR: dojrzałyśmy, ale nie dorosłyśmy
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Na płycie znalazło się 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec, z tekstami opowiadającym o miłości, przyjaźni, poczuciu straty i smutku. Wśród nich jest "Girl with The Flaxen Hair". - To historia Małej Syrenki. W dzieciństwie tę bajkę czytał mi dziadek, a ja szczerze mówiąc, bardzo jej wtedy nie lubiłam, bo to była jedna z wielu opowieści o tym, że kobieta biegnie za mężczyzną  - wspomina Paulina Sumera. - Po latach Mała Syrenka do mnie wróciła, ale już jako pełnowymiarowa postać - dodaje.

"Lowlight" to także ukłon w stronę muzyki Claude'a Debussy'ego oraz dowód na to, że nie należy debiutować za wszelką cenę. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której przedpremierowo prezentowaliśmy nowy materiał od LOR.

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Goście: Julia Skiba (pianino), Paulina Sumera (teksty), Jagoda Kudlińska (śpiew) i Julia Błachuta (skrzypce)

Data emisji: 10.04.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/ac

Playlista
Tagi

Playlista