X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Coals w 93. "Pogłosie"

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 22:00
- Jesteśmy między mainstreamem, a off-em trochę - mówi Kasia Kowalczyk z Coals. - Ja nie wiem, ja po prostu robię muzykę - dodaje Łukasz Rozmysłowski. 
Audio
93. odsłona Pogłosu
93. odsłona "Pogłosu"Foto: Czwórka/mat.promocyjne
Tytuł Coals w 93. "Pogłosie"
Opis

Coals znaleźli chwilę by odwiedzić Czwórkowe studio, w przerwie między swoimi koncertami. Wydawało się to dużym wyzwanie, choć członkowie zespołu zdradzają, że wszystko mieli świetnie zaplanowane. 

- Wszystko musimy mieć dobrze zorganizowane. Wiem też już, że długie trasy koncertowe nie są dla nas - mówią muzycy, a przekłada się to też na ich wymagania techniczne podczas koncertów np. Kasia lubi określoną gęstość dymu. 

Jaką energię na koncertach lubią? Jaki nastrój i warunki? Jak dziś oceniają swój udział w LTE Festival? Czy był to dla nich otwarcie na nową muzykę? Czym jest dla nich muzyka alternatywana? I czy Śląsk jest wciąż obecny w ich tworczości? O tym m.in. w rozmowie z Jakubem Chuptysiem. 

Posłuchaj drugiej godziny "Pogłosu" >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 19.04.2019

Godzina emisji: 22.00

pj

Playlista
Tagi

Czytaj także

"Pogłos". Proste bity, czyli nowy wymiar muzyki

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 19:05
Program otworzył Chief Keef numerem "Nobody". - Jest ważny, bo to między innymi ten utwór otworzył świat mainstreamowy na cięższe, nieco trudniejsze brzmienia w rapie - mówił gospodarz "Pogłosu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

LTE Festival 2019, czyli Kuba Chuptyś w bardzo egoistycznym "Pogłosie"

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 22:01
W sobotę, 30 marca w stołecznym klubie Iskra wystąpią w ramach LTE Festival m.in. Blind scream, Coals, True Idea, a także LTE Boys Global. Temu wydarzeniu Kuba Chuptyś poświęcił swój czwartkowy "Pogłos".
rozwiń zwiń