X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

12”/h: Deepowo-dubowe pejzaże Zaremby

Zaremba wychował się na brzmieniach prezentowanych w kultowym moskiewskim radiu Deepmix. W Czwórce prezentuje utwory, które zainspirowały go do działania.
Karol Zaremba w studiu Czwórki
Karol Zaremba w studiu CzwórkiFoto: Czwórka/Mateusz Kulik
O Audycji
Tytuł 12”/h: Deepowo-dubowe pejzaże Zaremby
Opis

Naturalnym porządkiem rzeczy stało się dla niego kolekcjonowanie płyt winylowych i kultywowanie gry z czarnego nośnika. Wraz z upływem czasu jego miłość do szeroko pojętego "deepu" jeszcze się pogłębiła. Miłośnik rozległych dubowych pejzaży, ale też rolujących bassline’ów charakterystycznych dla micro house’u i minimalu. W jego setach głównie usłyszeć można inspiracje sceną wschodnią, rumuńską i francuską.

Karol Zaremba to także członek kolektywu DeepMix Warszawa, skupiającego miłośników głębokich odsłon tanecznej elektroniki. Na swoim koncie ma sety zagrane m.in. w takich miejscówkach jak Jasna 1, Sfinks 700, Drugi Dom i Obiekt.

***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Zaremba

Data emisji: 7.05.2019

Godzina: 19.03

kul

Playlista
Tagi

Playlista