X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czeluść w "Pogłosie". Jaki będzie "Wolumin #4"?

- Nie ma żadnego gatunku muzycznego, którym się kierujemy, jednak "Wolumin #4" to spójny materiał. Znaleźliśmy po prostu rzeszę producentów, których twórczość nam się podoba - opowiadali twórcy Czeluści.
POGŁOS
POGŁOSFoto: mat. pras./Czwórka
O Audycji
Tytuł Czeluść w "Pogłosie". Jaki będzie "Wolumin IV"? 
Opis

W "Pogłosie" gościli muzycy z duetu Czeluść, którzy powracają z nowym krążkiem "Wolumin #4". Premierę krążka zaplanowano na 18 maja.

Wspominali m.in. to, jak zaczęła się przygoda Czeluści z "Woluminami". - Organizowaliśmy imprezy w Krakowie, byliśmy producentami, ale byliśmy w tym troszkę osamotnieni. Chcieliśmy więc sprawdzić, czy jest ktoś taki jak my. Okazało się, że jest mnóstwo utalentowanych ludzi i tak powstał "Wolumin #1" - wspominali muzycy. -Działamy w takiej branży, że trzeba sobie umieć radzić i się przebić. Naszym sposobem jest tworzenie kompilacji. Dlatego dziś jesteśmy już przy czwartej części.

ZOBACZ TAKŻE Czeluść - ich selekcja muzyczna w Czwórce >>>

Jak powstawały kolejne części "Woluminów" i kto odpowiedzialny jest za ich brzmienia? Jak muzycy definiują "czeluściowe brzmienia"? I jakich decyzji w swojej karierze żałują muzycy Czeluści? Ile wspólnego z muzyką wyselekcjonowaną przez Czeluść mają wizuale? O tym, ale także m.in. o "Czeluść Festiwal 2019" - w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

ZOBACZ TAKŻE Czeluść w "Pogłosie" 2018 >>>

W programie wysłuchaliśmy m.in. nagrań z nowego krążka Czeluści. Utwór "Duch" wybrzmiał w Czwórce przedpremierowo! Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 


Kosa i Jutro Kosa i Jutro

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Goście: Kosa i Jutro (krakowski duet Czeluść)

Data emisji: 9.05.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/kul

Playlista
Tagi

Playlista