X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jachtostop. Jak "złapać okazję" na oceanie?

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 22:08
Po skończeniu studiów Marek Kramarczyk nie poszedł do dobrze płatnej pracy, tylko wyruszył w jachtostopową podróż przez Atlantyk.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Dudarev Mikhail/Shutterstock.com

Jak mu się to udało bez żeglarskiego przygotowania? Czym zajmował się na jachcie? Dokąd udało mu się dotrzeć - o tym podróżnik opowie po godz. 16.00.

W pierwszej godzinie audycji porozmawiamy o przyszłości młodych lekarzy. Medycyna to jeden z nielicznych kierunków, który nadal kojarzy się z prestiżem. Dostać się jest bardzo trudno, niełatwo te studia też skończyć. Egzaminy, praktyki i specjalizacja już po ukończeniu studiów sprawiają, że do końca docierają tylko najlepsi. A potem trudności nadal nie brakuje. Lekarze rezydenci pracują dużo, a zarabiają niewiele. Zanim ich sytuacja finansowa się ustabilizuje, muszą przejść przez lata specjalizacji, a potem zdać trudny egzamin dopuszczający ich do wykonywania zawodu. Dlatego coraz częściej młodzi lekarze wyjeżdżają za granicę, licząc na lepszy start. 

***

Na audycję z cyklu "Czat Czwórki" w poniedziałek (27.05) o godzinie 15.05 zaprasza Piotr Firan

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka podróże edukacja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Studia w Hong Kongu to przygoda życia?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 10:00
W najbliższej audycji Katarzyny Kornet polecimy na studia aż do Hong Kongu i sprawdzimy, jak wygląda "od kuchni" życie tamtejszych żaków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Au pair. "To zajęcie, które pozwala odblokować się"

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 15:30
- Kontakty ze studentami, rodziną, u której mieszkamy, czy nawet z dzieckiem, którym się opiekujemy, zwalniają w głowie językową blokadę. Sprawiają, że stajemy się niezależni i pewni siebie - przekonuje Gabriela Basek, dyrektor programu Cultural Care Au Pair.
rozwiń zwiń