X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hurragun i ich rap wbrew trendom

W studiu Czwórka pojawiła się ekipa z Hurragun, a reprezentanci grupy mówili o najnowszym albumie "3.1", współpracy międzypokoleniowej, muzycznym buncie, pracy w studiu i planach na kolejne krążki. 
Hurragun i Numer Raz w Czwórce
Hurragun i Numer Raz w CzwórceFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł Hurragun i ich rap wbrew trendom
Prowadzący Michał Witak
Opis

- Tytuł krążka nie jest przypadkowy. To trzeci album, ale pierwszy w takim składzie - mówili muzycy, którzy pojawili się w studiu. I opowiadali o burzliwej historii grupy, która, mimo zmieniających się muzycznych trendów na polskim rynku, wciąż wierna jest - jak podkreślał Numer Raz – tradycyjnemu rapowi. - To nie jest tak, że się nie poddajemy nowym nurtom. Ale jeśli już to robimy, staramy się to robić ze smakiem - mówili muzycy. - Nie stawiamy się w opozycji do niczego, staramy się po prostu robić swoje.

Grupa Hurragun powstała w 2009 roku w Częstochowie. W programie wysłuchaliśmy m.in. numeru "Nie patrz w dół" Hurragun. Jak wyglądała praca nad krążkiem "3.1" i czy muzycy mieli "plan" na stworzenie jej? Jak dzielili się mikrofonem i jak to się stało, że wraz z krążkiem "3.1" powstał materiał na dwie kolejne płyty? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

 W drugiej godzinie audycji muzyka również mocno oldschoolowa i boom-bapowa - Numer Raz bowiem przygotował tracki z przełomu lat 80. i 90. 

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Goście: Hurragun

Data emisji: 4.06.2019

Godzina emisji: 22.05

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista
  • Pete Rock & CL Smooth, - Mecca & The Soul Brother
  • Hurragun, - Nie patrz w dół
  • Hurragun, - Pod Prąd
  • Hurragun, - Maserati
  • Hurragun, - Polsky