X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

99. "Pogłos", a w nim 99 problemów Jay'a Z

Program otworzyliśmy numerem Dreake’a "Nine", a potem wybrzmiał Jay Z z numerem "99 Problems". Zagrał też Kit Caddy w swoim autobiograficznym i - jak mówił Kuba Chuptyś - dość dołującym "Soundtrack to my Life".
Pogłos 99.
Pogłos 99.Foto: mat. pras./Czwórka
O Audycji
Tytuł 99. "Pogłos", a w nim 99 problemów Jay'a Z
Opis

W programie mówiliśmy także o życiu i dokonaniach legendarnego producenta Ricka Rubina. - To współzałożyciel lebelu Def Jam, a dziś jedna z najdroższych osób w świecie muzyki - mówił gospodarz audycji. - Założony w 1984 roku w akademickim pokoju label, teraz kojarzony mocno z rapem, gdyż miał ogromny wkład w popularyzowanie tego gatunku, kiedyś brzmiał nieco inaczej. Jednym z pierwszych projektów w nim wydanych było EP projektu Hose - opowiadał Kuba Chuptyś.

O historii światowego rapu, ogromnych pieniądzach, wzlotach i życiowych upadkach, a także "99 problemach" Jay’a Z - w nagraniu audycji. W programie także oczywiście dużo dobrej muzyki.

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Data emisji: 6.06.2019

Godzina emisji: 22.00

ka/ac

Playlista
Tagi
Playlista