X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio nagrodziło przełomowe rozwiązania

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2019 14:29
13 czerwca poznaliśmy laureatów trzeciej już odsłony Nagród Gospodarczych Polskiego Radia. Szczególne pomysły prezentują laureaci w kategorii "Przełomowe rozwiązania". 
Audio
  • Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia w kategorii "Przełomowe rozwiązania" - materiał Ady Janiszewskiej (Czwórka/Stacja Nauka)
Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia 2019 - laureaci kategorii Przełomowe rozwiązanie i  dyrektor radiowej Jedynki Agnieszka Kamińska
Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia 2019 - laureaci kategorii "Przełomowe rozwiązanie" i dyrektor radiowej Jedynki Agnieszka Kamińska Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia to ogólnopolski ranking mający na celu promocję polskiej gospodarki oraz firm, które w efektywny sposób przyczyniają się do wzrostu gospodarczego kraju. Uroczysta gala wręczenia nagród obyła się w studiu im. Agnieszki Osieckiej. 

- Spółka Medical Inventi powstała prawie siedem lat temu w celu komercjalizacji wynalazku lubelskich naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, którzy stworzyli i opatentowali rozwiazanie: biokompozyt, który można zastosować w ubytkach kostnych - mówi  Maciej Majewski, prezes zarządu Medical Inventi, firmy, która zajęła 3. miejsce w kategorii.

Na czym polega innowacyjność i przełomowość tego rozwiązania? Jak działa to rozwiązanie? O tym w nagraniu rozmowy. W nagraniu również rozmowa z Rafałem Antczakiem z PKO Bank Polski, o rozwiązaniach i innowacyjnych pomysłach wygranego tej kategorii. W jakich rozwiązaniach PKO Bank Polski jest liderem klasyfikacji światowej bankowości?  

Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia wręczono w pięciu kategoriach. Pełna lista nagrodzonych >>>


***

Tytuł audycji: Stacja Nauka

Prowadzi: Patryk Kuniszewicz

Materiał: Ada Janiszewska

Data emisji: 13.06.2018

Godzina emisji: 12.18

pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Satelita z puszki po napoju? Uczniowie z Warszawy będą reprezentować Polskę w konkursie Europejskiej Agencji Kosmicznej

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 14:11
CanSat to międzynarodowy konkurs polegający na stworzeniu autorskiej mini-satelity z puszki po napoju mogącej wykonać różne pomiary w trakcie spadku z wysokości kilku kilometrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płuca - jedno większe, drugie mniejsze

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 14:40
Płuca to najważniejszy element układu oddechowego. Przy każdym głębokim wdechu są w stanie pomieścić 4-5 litrów powietrza. 
rozwiń zwiń