X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sztuka, muzyka, performance. Co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 15:34
Środową odsłonę "Stacji kultura" rozpoczniemy od polecenia najciekawszych wystaw, które możemy oglądać w galeriach na całym świecie. Przegląd przygotuje Dominika Klimek. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Po nich dziennikarz muzyczny Czwórki Damian Sikorski opowie o festiwalu jazzowym World Orchestra - Wschód piękna, który już po raz piąty odbędzie się na Warmii w miejscowości Olsztynek. Podczas Wschódu Piękna jak co roku pojawią się wyjątkowi muzyczni goście. O tym kto i z jakim repertuarem pojawi się na scenie porozmawiamy po godz. 10.30.

Spotkamy się także z Edytą Kozak. koordynatorką projektu "Performing Europe" - cyklu spektakli i projektów spotkamy artystów sztuk performatywnych, reżyserów, artystów wizualnych, architektów, urbanistów, kuratorów, a także studentów kierunków humanistycznych i artystycznych, którzy za pomocą tworzonych przez siebie projektów będą starali się opowiedzieć o zjawisku ruchu.

Zapowiemy też czwartą odsłonę festiwalu Literatura jak fotosynteza, który pod hasłem "Motyka i Słońce", poruszy tematykę społecznych ogrodów, literatury i dyskusji o ekologii, ekonomii i ekopoezji.

***

Na audycję z cyklu "Stacja Kultura" w środę (19.06) od godz. 10.05 zaprasza Kasia Dydo.

ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń