X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plenerowy "Artystyczny wybieg": projekt "R019" i siostry Rossowskie

Czwórka gościła w stołecznym Lunaparku. To tam gospodyni audycji "Artystyczny wybieg", Katarzyna Cygler spotkała się ze swoimi gośćmi: ekipą twórców projhektu filmowego "R019" i młodymi artystkami Magdaleną i Urszulą Rossowskimi. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: gnepphoto/Shutterstock
O Audycji
Tytuł Artystyczny Wybieg 2019/06/30 15:00
Prowadzący Cygler Katarzyna
Opis

"R019" to debiut reżyserski Krzysztofa Poczętego, film niezależny, wyprodukowany z własnych środków. - Krzysztof robił ten film, bo czegoś takiego wcześniej nie było w Polsce. Chciał zrobić to jako pierwszy - mówił Mateusz Śliwa. - Ściągał więc ludzi, rozwijał sprzęt, w ten sposób po dwóch latach udało się ukończyć produkcję.

Projekt "R019", to historia nastoletniej Marysi, która stara się znaleźć swoje miejsce w okrutnym post-apokaliptycznym świecie, gdzie nowy porządek napędzany jest przez bezprawie wywołujące najgorsze instynkty ludzi. - Udział w tym filmie potraktowałam jako wielkie wyzwanie - mówiła Julia Kieloch. - Chcieliśmy, by Marysia była ostatnią ostoją człowieczeństwa w bestialskim świecie, iskierką nadziei, wrażliwości i odwagi, by coś w tym świecie zmienić - wspominała rozmówczyni Katarzyny Cygler.

Film dostępny jest już od połowy czerwca nieodpłatnie w sieci, a zdjęcia wykonane zostały w Świętokrzyskim, ale i Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Jak powstawał projekt R019 i jak pracowało się reżyserowi w Czarnobylu? Jakie wyzwania stały przed ekipą filmową? O tym w nagraniu rozmowy z plenerowego studia Czwórki.

W programie rozmawialiśmy także z siostrami Magdaleną i Urszulą Rossowskimi, o kształceniu, muzycznych doświadczeniach, dzieciństwie na scenie i planach zawodowych.

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Data emisji: 30.06.2019  

Godzina emisji: 15.06

kd

Playlista
Tagi
Playlista
  • DJ Hazard - Roll On My Level (ft Summer Rayne)
  • Vampire Weekend, - Sunflower
  • schafter - Hot Coffee
  • The Futureheads - Hounds Of Love
  • Stormzy - Vossi Bop
  • BASS ASTRAL x IGO - PCG (Edit)
  • ELLA MAI - Boo'd Up (Vandalized Edit)
  • VANGOFFEY - Sucker
  • OUTKAST - Hey Ya!
  • Goldroom - U (Radio Edit)