X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pokahontaz: przetrwaliśmy próbę czasu

- Mamy wspólny cel, więc zawsze próbujemy dogadać się. Gramy do współnej bramki, nawet jeśli  zajmujemy się solowymi rzeczami - opowiadają Fokus i Rahim, którzy jako Pokahontaz wydali w tym roku płytę "REnesans".
Fokus i Rahim w Czwórce
Fokus i Rahim w CzwórceFoto: Czwórka/Adam Świetlicki
O Audycji
Tytuł Pokahontaz: przetrwaliśmy próbę czasu
Opis

"REnesans" - piąty album grupy Pokahontaz - jest kontynuacją drogi obranej przy poprzedniku, krążku "REset", który stylistycznie był powrotem do lat 90. - Nadrzędnym celem jest robienie dobrej muzyki, nie wydalibyśmy materiału, pod którym nie moglibyśmy się podpisać - przekonuje Fokus. - Oldschoolowy rap z obu krążków jest dokładnie tym, czego potrzebowaliśmy - dodaje Rahim.

Druga godzina audycji "Numer raz na fali" - POSŁUCHAJ >>>

Członkowie Pokahontaz opowiadają także o współpracy z producentem albumu Magierą z White House i o tym, jak zarobić duże pieniądze na hip-hopie. Jak Fokus i Rahim konstruują muzyczne opowieści i jak dzielą się rolami? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Prowadzi: Michał 'Numer Raz' Witak

Goście: Fokus i Rahim (Pokahontaz)

Data emisji: 9.07.2019

Godzina emisji: 22.05

kul/ac

Playlista
Tagi

Playlista