X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Kultura 17.07.2019 11:04

Stacja Kultura 17.07.2019 11:04
O Audycji
Tytuł Stacja Kultura 2019/07/17 10:00
Prowadzący Dydo-Rosłoń Katarzyna
Opis

To wydanie audycji rozpoczniemy od przeglądu wystaw w galeriach światowych - Dominiki Klimek. Następnie pisarz Jakub Ćwiek wytłumaczy, ile kosztowało go napisanie "Szwindla". W sieci pojawiła się informacja, że udostępniono "Szwindla" na chomiku. Mówię o tym bez specjalnej wściekłości - nie pierwsza moja książka krąży po sieci w ten sposób - choć jak się pewnie domyślacie, również bez entuzjazmu, bo nie podoba mi się ten proceder. Zamiast jednak wykładu na temat moralności czy legalności piractwa, pozwólcie, że powiem Wam co nieco o tej konkretnej książce. Także w liczbach. Po godzinie 11.00 zaprosimy na nową wystawę w Domu Spotkań z Historią "ZDOBYĆ KSIĘŻYC". Mija 50 lat od momentu, gdy Neil Armstrong postawił stopę na Srebrnym Globie. Od 20 lipca w Domu Spotkań z Historią będzie można oglądać wystawę "Zdobyć Księżyc", prezentującą fotograficzną podróż z Ziemi na Księżyc. Na zdjęciach z archiwów NASA zobaczymy nie tylko samą eksplorację Księżyca, ale też cały proces, który do niej doprowadził. Partnerem wystawy jest Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Kuratorka wystawy Joanna Kinowska wybrała ok. 100 zdjęć z Księżyca (z amerykańskich programów Mercury, Gemini i Apollo) oraz portrety astronautów i fotografie dokumentujące przygotowania do misji kosmicznych. Fotografiom towarzyszyć będą cytaty astronautów, wypowiadane podczas misji i po jej zakończeniu (w tym te najsłynniejsze o małym kroku, czy używany potocznie: "Houston, mamy problem") oraz ścieżka dźwiękowa zaprogramowaną przez Jarka Grzesicę (Warsaw Electronic Festival). W tej godzinie również o książce "Weź wyjdź"

Goście Joanna Kinowska
Playlista
Tagi
Playlista