X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Dobrych Zawodach 27.07.2019 08:07

W Dobrych Zawodach 27.07.2019 08:07
O Audycji
Tytuł W dobrych zawodach 2019/07/27 08:00
Opis

Trwa 20. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: "Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa". Towarzyszy mu misyjna Akcja św. Krzysztof - 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W audycji porozmawiamy o tym, co to znaczy być odpowiedzialnym kierowcą, szczególnie tym młodym, który zaczynają swoją przygodę za kierownicą. Powstaje film dokumentalny o ks. Andrzeju Szpaku SDB pt. "W RAMIONACH OJCA" w reżyserii Marka Domagały. Zmarły w 2017 roku twórca Pielgrzymek Młodzieży Różnych Dróg (PMRD) i Echa Sacrosongu. Miał charyzmat przyciągania ludzi zbuntowanych, niewierzących, wyznających inną wiarę, niechodzących do kościoła i podważających wszelkie autorytety. Na koniec powiemy o Miesiącu Trzeźwości i o trosce o młodzież, która w młodym wieku sięga po piwo i po inne alkohole. Zaprasza Sylwia Sułkowska.

Goście Marta Pawłowska, Tadeusz Bronakowski, Jerzy Kraśnicki
Playlista
Tagi
Playlista
  • KYLE - Hey Julie feat. Lil Yachty
  • RYMCERZE - NIE ZMARNUJ SWOJEGO ZYCIA - WIECEJ MILOSCI (FEAT. P.O.D.)
  • LANA DEL REY - Video Games
  • HERES - Oddaję chwałę
  • Tuxedo - The Tuxedo Way
  • Hatchie - Sure
  • El Camino - Zanim